In Memory

Please remember our classmates who have passed away:

1950

Harry J. Arth '50
Lloyd A. Baggenstoss '50
William C. Barnum '50
Ralph F. Becker '50
Robert E. Benson '50
Thomas A Berens '50
George A. Beretta '50
Kenneth R. Bertrang '50
John P. Blommer '50
John R. Boese '50
Clinton R. Boo Jr '50
Roy J. Brenny '50
Maurice W. Britts '50
Robert E. Brophy '50
John M. Browne '50
Gaylord J. Brusseau '50
Fred R. Buboltz '50
Stanley M. Buchl '50
Howard W. Carroll '50
George F. Clarke '50
Edward Coleman OMI '50
John E. Condon '50
Donald H. Conrad '50
Eugene E. Conway, Sr. '50
Carlos W. Cotton '50
James M. Coyle
John W. Coyle '50
Homer J. Danduran, Jr. '50
Bernard L. Daschel '50
Edward S. Davis '50
Jean A. DeMeules '50
John A. Deslauriers '50
Donald G. Dobmeyer '50
Thomas E. Doyle '50
John N. Dwyer '50
Richard V. Endres '50
Eugene E. Epsky '50
John J. Feda '50
Robert J. Fink '50
Jerry H. Firnstahl '50
Donald A. Fischer '50
Richard J. Fisher '50
Edward J. Fitzpatrick '50
Richard G. Fitzpatrick '50
David P. Fling '50
Albert J. Francis '50
Arthur C. Freund '50
Douglas H. Froelick '50
Richard J. Froning '50
Maurice A. Gale '50
Valentine Gerads '50
Leo J. Giesen '50
Richard T. Greer '50
Mathew B. Hall '50
Edward J. Hasbrouck '50
John L. Hassler '50
Alfred J. Heltemes '50
Rev. Charles W. Henry, OSB '50
Donald M. Hentges '50
Alphonse W. Herzog '50
Raymond C. Hoffmann '50
John A. Hollenhorst '50
Eugene A. Hunstiger '50
Paul L. Husting '50
James B. Janda '50
Farrell F. Johnson '50
Joseph C. Juettner '50
Curtis L. Kaiser '50
George J. Kaiser '50
John R. Kasch '50
Delphin G. Kohler '50
Dominic L. Koo '50
Raymond H. Krebsbach '50
Arthur M. Kremer '50
Donald W. Krenik '50
Howard Kullen '50
A. J. Kunkel '50
Maurice M. LaFond '50
James M. Lafrenz '50
Lester F. LeMay '50
Robert C. Ligday '50
Rob Lillestrand '50
John J. Linneman '50
Mark C. Linnemann '50
Richard Lorge '50
Richard L. Louden '50
Joseph W. Luzius, Sr. '50
Patrick D. Lynch '50
James M. MacDonnell '50
John E. Malik '50
Ralph B. Marchildon '50
Rev. William Matyas, OSB '50
Rev. Aidan McCall, OSB '50
Lawrence J. McDonough '50
Ronald J. McKee '50
James A. McLain '50
Robert O. McMahan '50
Patrick H. McNamee '50
Charles W. Miller '50
John M. Miller '50
John E. Mitchell '50
Robert E. Moritz, Sr. '50
Alan W. Moss '50
Paul A. Mulready '50
Thomas O. Murphy '50
Paul J. Neumann '50
Robert A. Nicklaus '50
Peter L. Nierengarten '50
George W. Noesen '50
Eugene P. Nolen '50
John B. Norton '50
Carroll O'Boyle '50
John D. O'Dougherty '50
Rolland J. Paul '50
Robert H. Peterson '50
Fredric E. Petters '50
Julius R. Pfeifer '50
Jacob J. Polta '50
Paul M. Proulx '50
Timothy M. Regan '50
William J. Ridley '50
John W. Roche '50
Thomas F. Roeser '50
Raymond F. Roettger '50
Rev. C. Richard Rudd '50
Rev. Joseph Ruelle, OSB '50
Most Rev. Joseph T. Ryan, DD '50
Sigmund L. Schary '50
Clarence H. Scherer '50
Joseph B. Schleper '50
David H. Schmit '50
Arthur F. Schmitz '50
Eugene A. Schoen '50
George M. Schroeder '50
Louis J. Senta '50
James E. Seykora '50
Carroll C. Seymour '50
Eugene P. Sheehy '50
John V. Shima '50
Raymond M. Shirley '50
John E. Simmonds '50
Aloysius P. Simon '50
Thomas J. Sinner, Sr. '50
Arnold Soltis '50
Richard J. Spiering '50
Roman B. Spors '50
Dean B. Stanger '50
Leland H. Stellpflug '50
Norman T. Stencil '50
William P. Sullivan '50
William H. Sumpmann '50
Frederic J. Templeman '50
John N. Terhaar '50
Roger J. Terhaar '50
Anthony G. Thell '50
Philip J. Thiegs '50
Edmund C. Tiemann '50
Gerald A. Tooley '50
Eugene E. Trepanier '50
George Vanorsow '50
George A. Vetter '50
George B. Vos '50
Charles F. Wagener '50
Wilfred A. Wahl '50
Melvin M. Warnert '50
Anthony T. Willeke '50
Rev. Hildebrand Yaiser, OSB '50
Robert R. Yanz '50
Gordon C. Zahn '50

1951

Eldon J. Allmaras '51
Rev. Edwin Arceneau, OSB '51
Rev. Adolph Ayd, OSB '51
Anthony J. Berens '51
Harold J. Bernard '51
Daniel D. Bernish '51
Rev. Simon Bischof, OSB '51
Raymond J. Bohn '51
Stanley C. Bourassa '51
Francis A. Britz '51
George J. Casey '51
Walter L. Christenson '51
John W. Conyne '51
Robert R. Dahms '51
John A. Delyea '51
Jerome J. DeSutter '51
Raymond M. Diemert '51
Sidney A. Dierberger '51
Willis J. Dombrovske '51
Alcuin M. Eisenzimmer '51
Alfred A. Feichtinger '51
Raymond J. Fesenmaier '51
John A. Forster '51
John L. Gable '51
Roderick T. Grell '51
Thomas W. Gruesen '51
Gerald E. Hansen '51
Donald F. Hanson '51
Henry M. Harren '51
Robert F. Harris '51
Robert J. Hasling '51
Lawrence P. Heinen '51
Eugene B. Henke '51
Richard A. Herzog '51
William J. Herzog '51
Robert K. Hintz '51
James W. Hohman '51
Howard E. Johnson '51
Robert E. Kartak '51
Bernard P. Kaster '51
Ralph C. Kelzer '51
John G. Kight '51
Marvin L. Kilian '51
Thomas W. Klein '51
William R. Klein '51
Jerome E. Kline '51
Rev. Kenneth F. Knoke '51
Donn C. Knudson '51
Eugene E. Koch '51
Harold G. Kruchten '51
Robert H. Krystosek '51
Donald L. Lais '51
James L. Lamm '51
J. T. Langlais '51
Rodney G. Lenzmeier '51
Thomas J. Leonard '51
John A. Lewis '51
John D. Lindquist '51
Rev. Germain C. Loeber, OSB '51
Francis J. Macioch '51
Paul H. Marcotte '51
George M. Marsnik '51
Sylvester H. Massmann PHD '51
Dr. Charles G. Matthews '51
Bert J. McCarthy '51
Alfred E. McGinnis '51
Leonard J. McGuire '51
Thomas E. McHale '51
Thomas C. Meyer '51
Donald F. Meyers '51
Thomas L. Mielke '51
Peter M. Mies '51
William C. Monteith '51
Mark G. Mund '51
Harold J. Murphy '51
Patrick L. Murphy '51
George E. Nelson '51
George F. O'Brien '51
James P. O'Brien '51
Rev. Patrick Okada, OSB '51
Willard H. Okerman '51
Richard S. Palmquist '51
Lawrence A. Peterson '51
Warren F. Potter '51
George B. Richter '51
Rev. Donald W. Rieder '51
Eugene A. Roedl '51
William A. Rothstein '51
James C. Scheller '51
Maurice G. Schille '51
Bernard J. Schleppenbach '51
Robert G. Schmidt '51
Albert Schneider '51
Robert D. Schrantz '51
Harold Schreier '51
F. F. Schuck '51
Joseph D. Shannon '51
Donald F. Sheehan '51
Delmar Skillingstad, SJ '51
Rev. Raphael Stovik, OSB '51
Zoltan M. Szaz '51
Geroge F. Tauscheck '51
Leroy P. Theisen '51
Ralph B. Thomes '51
Rev. Elmer J. Torborg '51
James D. Turgeon '51
W. James Van Hercke '51
Duane R. Van Orsow '51
Roman J. VanGorp '51
Louis L. Walters '51
James H. Weber  '51
Donald J. Welsh '51
Richard F. Wilger '51
Rev. Hugh Leo Witzmann, OSB '51
Larry W. Wolking, Jr. '51
Wallace H. Zallek '51
Kenneth H. Zirbes '51
Robert J. Zitur '51

1952

Roger L. Abler '52
Mathew H. Ahmann '52
Raymond R. Allmaras '52
James G. Anderson '52
Donald C. Artz '52
Edwin C. Becker, Jr. '52
Eugene C. Bedel '52
Gilbert J. Beumer '52
James P. Binkowski '52
John M. Birdsall '52
Rev. Robert D. Blumeyer, OSB '52
Robert Boeser '52
Roger G. Boos '52
Peter A. Bouley '52
Robert C. Brendon '52
Frederick P. Buechler '52
Richard J. Carey '52
James P. Clay '52
John M. Clemens '52
Joseph P. Collignon '52
Robert A. Comee '52
Donald E. Couchigan '52
Pascal B. Cruz '52
Timothy M. Curran '52
Peter W. Demery '52
Francis J. Dichtel '52
Dale F. Dirkswager '52
James H. Disney '52
Richard J. Donovan '52
Rev. Daniel D. Durken, OSB '52
John Durkin '52
Robert J. Eddy '52
Eugene F. Eiden '52
Robley B. Evans '52
Robert E. Feeney '52
Paul V. Fling '52
Joseph R. Foss '52
John E. Frembgen '52
William G. Freund '52
Br. H. Andrew Gabrelcik, FSC '52
Charles B. Gadbois '52
H. James Gahr '52
James B. Gebhard '52
Merle S. Genzlinger '52
Gregory E. Gits '52
Melvin H. Grell '52
John P. Hablas '52
John F. Halloran '52
John B. Hankel '52
Philip J. Hartman '52
Theodore J. Heinen '52
John N. Heinz '52
Franklyn J. Hentges '52
Martin H. Herbers '52
William E. Hollenhorst '52
Charles L. Hughes '52
Vernon C. Humbert '52
Richard F. Jelinek '52
William F. Joyce '52
Richard D. Juba '52
Richard G. Kalkman '52
Neal E. Kapaun '52
Alvin P. Kartes '52
Thomas Kelm '52
Adelbert M. Knevel '52
Richard G. Kotschevar '52
Charles D. Ladner '52
Jerome D. Lamb '52
Jere B. Maertz '52
Wayne F. Martin '52
Paul A. Mathews '52
Boniface R. McGuire '52
Merrill T. McKibben '52
Martin Michaletz '52
James F. Miller '52
Lawrence F. Miller '52
Richard J. Miller '52
Donald D. Mock '52
John F. Murphy '52
William O. Nilles '52
Robert W. Nolan '52
Ronald R. Notermann '52
Rueben S. Ohmann '52
Rev. Leo A. Otto '52
Joseph S. Palmquist '52
Jerome A. Plantenberg '52
Eugene P. Preiss '52
Roger Quinlivan '52
Wilfred B. Raeker '52
Charles V. Randall '52
Richard J. Rawlings '52
David J. Rieder '52
Francis E. Riley '52
Clemens A. Roehl '52
Melvin J. Rohling '52
Daryle D. Roslansky '52
John J. Ruhland '52
Donald W. Sagissor '52
James A. Schmid '52
Frank J. Schneider '52
Rolland J. Schroeder '52
Dennis L. Schue '52
Eugene T. Schumacher '52
Urban J. Schumacher '52
Willian T. Schwob '52
Oscar S. Smith '52
Charles J. Spies '52
Clarence W. Stangohr '52
William R. Stary '52
Rev. Felix Tang, OSB '52
Edwin M. Theisen '52
Emanuel J. Vinopal '52
Edwin Volk '52
David G. Warosh '52
Charles H. Weber '52
Hughes A. Weber '52
Richard V. Wicka '52
Michael O. Willette '52
Raymond A. Yanosko '52
Robert J. Zdechlik '52

1953

Joseph T. Adderley '53
Donald J. Allmaras '53
John Amann '53
Allen F. Barber '53
Galen J. Bauer '53
Gerald E. Beckerleg '53
Rev. Peregrin Berres, OSB '53
Gerald Bonnette '53
George A. Breher '53
Douglas L. Brunette '53
Kenneth W. Buennemeyer '53
Robert J. Casey '53
Kenneth L. Catton '53
Maurice A. Chevalier '53
Gerald W. Christenson '53
William O. Christopherson '53
James V. Church '53
Charles L. Coakley '53
Richard B. Colbert, Jr. '53
Joseph P. Collison '53
Joseph P. Colwell '53
Rev. Agustin Cornides, OSB '53
Jerome W. Degenaar '53
Richard J. Dippong '53
Paul M. Doherty '53
Gerald J. Donovan '53
John J. Dunn '53
Robert J. Ekman '53
Charles F. Enders '53
John O. Fluegel '53
Charles R. Freeman '53
Rev. Melchior Freund, OSB '53
Vincent P. Fridgen '53
Lyle L. Gallagher '53
John F. Garry '53
James P. Gillach '53
Kenneth C. Gove '53
Frederick A. Grant '53
Theodore F. Gustin '53
James F. Haen '53
Robert J. Healy '53
John A. Helsper '53
Joseph Heyd OSB '53
Robert A. Hintzen '53
Stephen Kelley '53
Albert G. Kellner '53
Duane P. Kleen '53
Allan J. Kolles '53
A. Russell Krueger '53
Rev. John Kulas, OSB '53
Francis J. LaChance '53
Richard G. Larson '53
Rev. Eugene K. Lemm '53
Reuben J. Lieser '53
Robert A. Long '53
James M. Loonan '53
Thomas D. Madigan '53
John L. Martin '53
Edward L. Mason '53
Rev. Allen Mattingly, OSB '53
James J. Maurer '53
Eugene W. McCarthy '53
Patrick J. McCarthy '53
Albert J. McConnell '53
David F. McMahon '53
John C. Mihalko '53
Dennis J. Miller '53
Arnold E. Nemmers '53
Donald L. Norr '53
Richard N. Notermann '53
William T. Overas '53
William J. Padden '53
James V. Palmquist '53
Rev. Raymond Pedrizetti, OSB '53
C. Lawrence Plante '53
Glenn E. Reamer '53
Rev. Werner Renneberg, OSB '53
James R. Riedman '53
Peter A. Rother '53
Guy M. Schaefer '53
Rev. James W. Scheuer '53
Arthur Schmit OSB '53
A. J. Silbernagel '53
Paul R. Southers '53
Rev. Luke Steiner, OSB '53
Ernest R. Stuempfl '53
Maurice A. Suchy '53
Michael P. Thomas Jr '53
William H. Unger '53
Francis H. Voelker '53
Eugene J. Volk '53
William O. Wendlandt '53

1954

Frank Albano '54
Gerald J. Anderson '54
Michael J. Antony '54
George J. Berry '54
Curt J. Brasket '54
Henry J. Brattensborg '54
John F. Brix '54
Will B. Chase '54
Donovan R. Christopherson '54
Robert J. Collins '54
Lawrence E. Cripe '54
Terence Crombie '54
Ronald V. DeSutter '54
Robert R. Dols '54
Emil H. Dziubinski '54
Rev. Walter Eckert, OSB '54
Louis H. Ernst '54
Clyde E. Fish '54
Gerald A. Fix '54
Joseph E. Foley '54
Robert L. Forster '54
Robert L. Gadbois '54
Floyd M. Gillen '54
Thomas J. Graham '54
Jerome D. Grandpre '54
James P. Haas '54
James J. Hagmann '54
Rev. Placid Hatfield, OSB '54
Richard C. Heurung '54
Lawrence H. Johnson '54
Robert C. Johnson '54
Gordon J. Kellen '54
Robert C. Kelly '54
William C. Kelsch '54
Leo J. Kemper '54
Joseph A. Klimek '54
Nicholas S. Koop '54
James P. Kramer '54
Victor J. Lab '54
Eugene L. Lafrance '54
Rev. Maurice J. Landwehr '54
Robert V. Larson '54
Donald J. Lieb '54
John E. McCoy '54
Gerald T. Meysembourg '54
John P. Miller '54
Joseph M. Moser PHD '54
George W. Neikirk '54
Elmer T. Nitzschke '54
Eugene T. O'Brien '54
George M. Olson '54
James B. Peyton '54
Francis E. Plante '54
Eugene M. Roering '54
James R. Roth '54
Richard F. Rummel '54
Rev. Marian Sabo, OSB '54
John J. Schleppenbach '54
Ronald J. Schneider '54
James R. Schuck '54
Kenneth J. Schwelling '54
John G. Schwob '54
Douglas E. Shauer '54
Thomas J. Simmons '54
Rev. Leon M. Slominski '54
Rev. Mathias A. Spier, OSB '54
Bernard E. Steffen '54
Abbot Primate Jerome Theisen, OSB '54
R. J. Tierney '54
Wallace L. Tomchek '54
John F. Unger '54
Richard M. VerBust '54
Bernard F. Wheel '54
Clinton W. Wyant '54

1955

Leviticus J. Adderley '55
Frank C. Albers '55
Alfred Allmaras '55
Theodore R. Anderson '55
Raymond J. Arne '55
John G. Barta, Jr. '55
Charles A. Bellinger '55
Joseph L. Blaquiere '55
Richard C. Boys '55
John T. Burns '55
Daniel M. Cashman '55
Vincent E. Cashman '55
Rev. John A. Conway '55
Richard D. Coy '55
John D. Dady '55
Joseph E. Denzer '55
Patrick T. Devine '55
Michael Q. Diekmann '55
Gerald M. Donlin '55
Dean Durken '55
Martin J. Elser '55
James F. Finley '55
John A. Galm '55
John R. Gebhardt '55
John H. Glieden '55
Gerald A. Grandmaison '55
Walter W. Grubenla, Jr. '55
Richard C. Guillaume '55
S. Duwayne Hanson '55
Jon F. Hassler '55
John P. Hillenbrand '55
John A. Kaiser '55
William F. Kaschmitter '55
Paul R. Keup '55
Thomas W. Krebsbach '55
Robert L. Krzmarzick '55
Peter A. Ladner '55
George D. Lowe '55
Alfred E. Macho '55
Richard J. Marchek '55
Rev. Fred Mathew, OCSO '55
Robert P. McBride '55
John McLaughlin '55
John E. Meixner '55
Thomas J. Meyer '55
Merle J. Micheau '55
Donald R. Mlodzik '55
John T. O'Neill '55
Robert L. Pettit '55
John E. Ploof '55
Roger R. Schmitt '55
Ron F. Schmitz '55
James R. Schneider '55
Jerome A. Schreiber '55
David D. Smith '55
Charles J. Spain '55
Samuel R. St. Pierre '55
Rev. Urban Steiner, OSB '55
Joseph W. Steman '55
William C. Sutmar '55
Stanley R. Turchin '55
Thomas F. Unger '55
James A. Vick '55
David W. Welter '55

1956

Philip A. Anfang '56
Ronald E. Arteman '56
Richard A. Baenen '56
Clyde A. Bauer '56
Peter L. Bauer '56
John Richard Baxter '56
John T. Beaudry '56
Rev. Patrick A. Bernardy '56
Joseph H. Bolduan '56
Gerald M. Bolger '56
Wilfred T. Boyne, Jr. '56
Virgil R. Braun '56
Donald J. Breen '56
James J. Brennan '56
Rev. Andre Brissett, OSB '56
Thomas B. Buttweiler '56
William B. Chisholm '56
Charles R. Clapsaddle '56
William G. Coborn '56
Philip L. Condon '56
Richard C. Corr '56
David J. Cunningham '56
Howard I. Donohue Jr '56
Robert P. Donovan '56
John C. Ebensteiner '56
Rev. Philip M. Elmer, SCJ '56
Stephen Empson '56
Donald J. Flynn '56
Scott G. Franta '56
Kenneth F. Galatowitsch '56
Michael J. Gibbs '56
Daniel P. Gilboe '56
Robert J. Gillette '56
Donald L. Graff '56
John P. Groschupf '56
Don C. Guggemos '56
Louis F. Haupt '56
Herbert P. Held '56
Anthony A. Hofmann '56
Gerald L. Huss '56
Gene P. Johnson '56
Louis F. Jost '56
Richard R. Karls '56
John D. Kelly '56
Jerry F. Keohen '56
Michael J. Kirsch '56
James J. Koessler '56
Joseph S. Lamb '56
William T. Lang '56
Thomas E. LaValle '56
James E. Lehman '56
Duane E. Lemay '56
Edward J. Lesmeister '56
James T. Lilly '56
Roland V. Lupient '56
James E. Magistad '56
Philip L. Mayer '56
F. James McAdaragh '56
John V. McCarthy '56
John T. McManmon '56
James C. Miller '56
Gerald F. Mische '56
Allan E. Mulligan '56
Edward D. Murphy '56
Clair F. Norman '56
Donald J. O'Connor '56
Bernard J. O'Konek '56
Richard D. Olson '56
Robert D. Olson '56
Eugene J. Peters '56
Louis F. Picard '56
John E. Pickar '56
Albert G. Piekarski '56
Austin J. Pithey '56
Deacon Fred J. Reker '56
John M. Riley '56
John P. Rowles '56
Michael Ruddy '56
Robert J. Ruether '56
Herbert F. Schmieg '56
Richard G. Schneider '56
Clemence J. Schoenbauer '56
Roland J. Schreiner '56
Donald G. Schulte '56
Guy J. Schwieters '56
David J. Sinner '56
Michael F. Sivinski '56
James F. Stasson '56
John P. Stremski '56
Lawrence M. Tavis '56
Alouis D. Teske '56
David P. Thurin '56
Peter H. Vansloun '56
Arnold J. Vorda '56
Thomas E. Welsch '56
Paul W. Wermerskirchen '56
David D. Willeke '56
Herbert P. Windschitl '56

1957

John R. Adrian '57
Gene I. Albers '57
Richard J. Ayd '57
Rev. Harold A. Beerntsen '57
Rev. Joseph C. Bell, OSB '57
John G. Berling '57
Gerald N. Beste '57
John E. Bjork '57
William G. Blanz '57
Gerald F. Brey '57
Edward J. Campbell '57
Thomas W. Casey '57
Thomas E. Cashman '57
Daniel B. Chapla '57
Kenneth E. Christian, CPP '57
James J. Clemens '57
Michael C. Colwell '57
Thomas J. Conroy '57
Andrew R. Curry '57
Louis F. Dahlheimer '57
Marvin E. Davis '57
Donald J. Dvorak '57
William D. Erickson '57
Michael F. Ettel '57
Paul J. Flaherty '57
Charles Froehle '57
Eugene G. Fujan '57
Thomas J. Gits '57
Richard J. Grass '57
David H. Haggerty '57
Dean R. Hall '57
Thomas L. Hance '57
Thomas A. Held '57
Jerome M. Hermsen '57
Joseph F. Jacobs '57
Jerome T. Jerabek '57
George W. Keenan '57
James L. Kelley '57
Rt. Rev. Timothy T. Kelly, OSB '57
Dr. William J. Knipp '57
Wayne C. Kotaska '57
Urban J. Kraemer '57
Paul C. Kunert '57
Harold J. LaRose '57
F. Mark Leahy '57
Donald G. Mahowald '57
Vincent C. Marcotte '57
William J. Marcotte '57
Virgil F. Massman '57
Rev. Conan Mawhorr, OSB '57
Robert H. McElroy '57
Donald L. McGannon '57
Lawrence C. McGraw '57
Eugene J. Meemken '57
Verlin M. Mies '57
Richard A. Miskiewicz '57
Roger J. Moening '57
George Moore '57
John V. Muench '57
Richard J. Murray '57
John Niedermeyer '57
James P. Nolan '57
Rev. Thomas O'Connor, OSB '57
James L. Oys '57
Melvin B. Plantenberg '57
Paul A. Poss '57
Martin J. Rathmanner '57
Rev. Waldemar Reese, OSB '57
J. W. Reiter '57
Lucian L. Russell '57
Michael F. Ryan '57
Thomas J. Ryan '57
John P. Rydel '57
Thomas P. Sande '57
Alban A. Sauer '57
Kenneth Skillestad '57
Gerry Skjolsvik '57
Joseph N. Steib '57
Russell L. Streefland '57
Rev. James Tingerthal, OSB '57
Paul E. Umhoefer '57
Donald D. Vachuska '57
Gregory H. Vankeulen '57
Dale C. Vaughan '57
Jerome J. Veranth '57
Albert J. Virant '57
Rev. Otto J. Weber, OSB '57
Timothy T. Welsh '57
Joseph A. Whelan '57
Benedict S. Williams '57
Karl F. Wombacher '57
Raymond S. Zabel '57

1958

Herbert M. Adrian, Jr. '58
Allen A. Ahrendt '58
Bernard E. Archbold '58
Joel E. Bensen '58
Robert L. Biewen '58
James E. Burke '58
Jerome J. Cavanaugh '58
James M. Cesnik '58
J. R. Chan '58
Rev. Raymond J. Deisch '58
Mark L. Deutz '58
Richard M. DeZurik '58
Roger L. Dick '58
Donald D. Ehresmann '58
Dennis J. Ethen '58
Donald R. Farrington '58
Patrick E. Fitzgerald '58
Joseph E. Flynn '58
Thomas W. Foley '58
William S. Forman '58
Thomas A. Foster '58
Richard G. Freund '58
Cyril I. Gerszewski '58
Virgil L. Gottwalt '58
John J. Graff '58
William R. Griffin '58
Harold R. Haines '58
James J. Hartwig '58
Paul V. Hemmelgarn '58
Rodney L. Horn '58
Francis R. Hughes '58
David M. Judge '58
Richard S. Kastner '58
Eugene J. Keane '58
James B. Kennedy '58
Robert J. Kieffer '58
Leonard R. Kohler '58
Peter L. Kramer '58
Rev. Damian Kraus, OSB '58
James H. Landry '58
Robert J. Langer '58
Arnold J. Mages '58
Eugene P. Malley '58
Frank J. Marincel '58
Donald R. Marohn '58
Terrence J. Martin '58
Donald J. Maus '58
Ralph N. McCarron '58
James D. McCormick '58
Joseph M. McDonough '58
Rev. Benedict McKean, OSB '58
Maurice J. McMahon '58
Vernon J. Menard '58
H. Peter Meysembourg '58
Edward J. Miller '58
Robert E. Molloy '58
Donald J. Neff '58
James W. O'Brien '58
John B. O'Brien '58
Robert D. Page '58
Richard J. Pappenfus '58
Harry R. Peight '58
Richard A. Peterson '58
Kenneth B. Poirier, Jr. '58
Robert R. Reiber '58
Robert R. Robinson '58
Lawrence J. Rossman '58
Gregory E. Ruprecht '58
Kenneth P. Saurman '58
Maurice J. Schoenbechler '58
Cyril E. Schoener, Jr. '58
John T. Skovran '58
Richard C. Smith '58
Vincent M. Stang '58
John R. Steenhoven, Jr. '58
William B. Sullivan '58
James P. Thomas '58
Robert C. Tyms '58
Jerome J. Urmann '58
Phillip T. Wagner '58
Rev. Leo Waligora, OSB '58
Alphonse P. Welle '58
James B. Welle '58
Lawrence H. Welsh '58
John G. Welshons '58
Edward B. Wey '58
Paul J. Wolf '58 
Richard F. Wurzer '58

1959

John S. Barbour '59
David E. Benolken '59
Ervin A. Bernard '59
James J. Bias '59
Edward J. Boehm '59
Alfred E. Bolger '59
John D. Boo '59
John E. Brandl '59
Wayne A. Brix '59
Gary T. Brophy, SJ '59
Michael O. Burns '59
Roger F. Claesgens '59
William N. Cossette '59
Kevin P. Curry '59
John V. Dean '59
Alfred J. Doerner '59
Patrick J. Dolan '59
Francis C. Dolejs '59
William G. Draxler '59
Thomas Egerman '59
Gordon J. Falconer '59
William E. Falvey '59
Raymond J. Foley '59
Robert E. Hanson '59
John B. Hasslinger '59
Clemens J. Heltemes, Jr. '59
H. Thomas Hobday '59
Clifford Jensen '59
O'Dean P. Judd '59
Walbert J. Kalinowski '59
John W. Knapstein '59
Richard F. Kneip '59
Jerome C. Kollodge '59
Fred A. Kulovits '59
Dennis P. Lannon '59
Joseph J. Latterell '59
George C. Lavelle '59
Raymond J. Lehner '59
Patrick M. Malone '59
Anthony L. Mies '59
David A. Miller '59
Lester J. Miller '59
Edward J. Motzek '59
Rev. William J. Neuroth '59
Richard W. Phillips '59
James M. Porter '59
John A. Poss '59
Vernon J. Rausch '59
Joseph P. Renn '59
Paul J. Roche '59
Jose Rodriguez OSB '59
Richard M. Rotter, Jr. '59
Robert A. Schmitz '59
Gilbert J. Schneider '59
Glen N. Schneider '59
Jerald R. Schultheis '59
Anthony O. Simon '59
Robert L. Spaeth '59
Jerome C. Sweiger '59
Donald P. Tielke '59
Donald L. Tillman '59
Yiu K. Tse '59
Rev. James C. Tuxbury, OFM '59
Andrew J. Vanyo '59
Robert L. Wacloff '59
Edward H. Weis '59
Dennis A. Westrup '59
Richard W. Zapp '59

1960

Eugene E. Abram '60
Anthony R. Balda '60
James J. Bambery '60
David K. Bateman '60
Thomas A. Berg '60
Joseph F. Blaine '60
Alan G. Boese '60
Thomas E. Brudos '60
John M. Connelly '60
Charles F. Cullinan '60
James W. Cunningham '60
Richard J. Drew '60
Allen J. Fournier '60
John D. Gibson '60
Edward C. Hagerott '60
Robert J. Haggerty '60
Patrick I. Hankel '60
David K. Hawkins '60
Richard L. Heim '60
Roger D. Hoppe '60
Francis J. Hunn '60
Rodney M. Hynes '60
Richard D. Jarvinen '60
Gerald G. Johnson '60
Robert J. Johnson '60
James M. Juen '60
Paul J. Juettner '60
Roger S. Julkowski '60
Ralph J. Keller '60
Ronald J. Keller '60
Kenneth G. Kessler '60
Leonard A. Kinnick '60
Paul L. Koehler '60
Donald G. Kollodge '60
Richard J. Kramer '60
Richard R. Lansing '60
Robert L. LeBlanc '60
Rev. Joel John Leikhim, OSB '60
Rev. James R. Lins '60
Carlyle J. Lommel '60
Patrick T. McMahon '60
James H. Milburn '60
Donald W. Moe '60
George P. Mullally '60
Benedict J. Ori '60
William M. Orr '60
Gary M. Pendy '60
Thomas J. Peterka '60
Willard P. Prom '60
Thomas J. Reibold '60
Richard P. Rick '60
David C. Riegel '60
Joseph L. Ripp '60
Quintin T. Rubald, Jr. '60
Leonard H. Savelkoul '60
Donald G. Schleper '60
James E. Schmied '60
Richard J. Schoenecker '60
Charles W. Seabright '60
Thomas M. Seykora '60
Leo H. Siegmund '60
Thomas J. Staller '60
Br. Patrick Sullivan, OSB '60
Edward A. Tarnowski, Jr. '60
Richard C. Theriault '60
Rev. Sylvester Vredegoor, OSB '60
Joseph C. Williamson '60
Thomas S. Zalewski, Sr. '60

1961

Peter A. Ahmann '61
Gerhard D. Bentler '61
Patrick B. Berres '61
Edward C. Bramlage, Jr. '61
Dennis D. Brissett '61
Rev. Andrew Britz. OSB '61
Robert J. Burke '61
Thomas V. Condon '61
William J. Conway '61
Charles F. Doeltz '61
Gerald G. Domish '61
John D. Flick '61
Jerome H. Gasperlin '61
Gary A. Gillette '61
Kevin R. Griffin '61
Harold C. Grzeskowiak '61
Fred R. Hall '61
David L. Halstrom '61
William J. Haynes '61
John A. Heisler '61
Rev. Antony Hellenberg, OSB '61
Arthur A. Hoehn '61
James A. Honl '61
Paul D. Hunstiger '61
Frank J. Jelinek '61
Delbert A. Jurden '61
Lloyd J. Klapperich '61
Charles F. Kustelski '61
John P. Larson '61
James M. Leahy Jr '61
Bernard E. Legatt '61
Robert P. Ley '61
Niel E. Lies '61
James MacIntyre '61
Kevin J. Madden '61
Gilbert G. Mages '61
Jerome H. Mahowald '61
John E. McKendrick '61
James F. Meyer '61
William D. Middleton '61
Patrick J. Moran '61
Edward P. Nilan '61
Thomas J. O'Keefe '61
Eugene V. Pletcher '61
Charles C. Plourde '61
Wayne W. Reed '61
Victor P. Reim '61
Michael A. Rusk '61
Lawrence D. Schoenbechler '61
Michael B. Schottenbauer '61
Dennis F. Seitz '61
Michael J. Selner '61
Ronald J. Shimek '61
Jack S. Tenvoorde '61
Robert B. Theis '61
Rev. Maurice R. Weber, OSB '61
Rev. Andrew Linus Wolf, OSB '61
Richard D. Wolf '61

1962

Jordan J. Antonelli '62
Michael T. Augustin '62
John V. Beis '62
Darrell Bohlsen '62
Adlai A. Brink '62
Thomas G. Cote '62
Roger T. Deutz '62
Robert P. DeWenter '62
Gerald F. Ebensteiner '62
David J. Esselman '62
Alvin T. Feddema '62
Richard E. Flory '62
Gerald J. Foltmer '62
Martin C. Fredricks '62
Peter D. Gareri '62
Duane J. Harings '62
Gerald A. Heiderscheidt '62
Jarl Johansen '62
James C. Kahlert '62
Patrick Kelly '62
Michael J. McSweeney '62
John J. Mitchell Jr '62
John H. Moosbrugger '62
Patrick D. Moren '62
Daniel P. Murphy '62
Dennis R. Neutzling '62
John F. Noelke '62
Alfred B. Philipson '62
Martin A. Rosenhammer '62
Bernard F. Ruth '62
John R. Ryan '62
Terry J. Schmid '62
Thomas J. Spalj '62
James F. Speikers '62
Benedict H. Stang '62
Dr. Leo J. Vankeulen '62
James R. Veit '62
Peter P. Vinges '62
John W. Ward '62
Michael J. Weller '62
Rev. Bruce L. Wollmering, OSB '62

1963

Galen H. Adkins '63
James M. Bishop '63
James E. Blake '63
Robert L. Bobzin '63
Stephen C. Bolduan '63
Joseph J. Bosch '63
Thomas A. Braun '63
Richard T. Craig '63
Ronald P. Deck '63
Dennis L. Degolier '63
William M. Gotz '63
Michael D. Greer '63
Charles F. Habermann '63
Richard M. Hall '63
John E. Hanily, Jr. '63
David E. Hartle '63
Carl D. Herington '63
Michael G. Jarmer '63
Thomas M. Jelinek '63
Jeremiah J. Keefe '63
Michael J. Kennedy '63
Joseph C. Kremer '63
Martin J. Kuelbs '63
John W. Langerud '63
John H. Mamer '63
Rev. Richard S. McGuire '63
Thomas R. McIntyre '63
Stephen J. Mickus '63
Donald S. Mielke '63
Timothy F. Mulheran '63
Terrance E. Mullan '63
James W. Nelson '63
Michael T. Nilan '63
Richard T. Oakes, Jr. '63
Francis J. O'Connell '63
Michael D. Paripovich '63
Richard J. Patzke '63
Elwood P. Richmond '63
Thomas M. Roufs '63
Robert M. Schirber '63
Leroy E. Scholz '63
William J. Smith '63
Roger C. Stephan '63
Richard W. Svobodny '63
Larry M. Tauer '63
Ronald F. Thibault '63
James W. White '63
Ralph J. Wolters '63

1964

Ronald F. Aebly '64
Thomas D. Atkins '64
Michael J. Byrne '64
Timothy C. Cronin '64
James A. Day '64
Patrick J. Delaney '64
Richard A. Dufault '64
Denis P. Duffy '64
Lordell G. Ebensteiner '64
Thomas D. Erickson '64
Percy J. Eykyn '64
George W. Flynn '64
Charles V. Franco '64
John H. Frevel '64
John H. Gargaro '64
Ronald J. Graham '64
Bernard A. Hankins '64
Ralph W. Hayden '64
Edward D. Hecomovich '64
David P. Honer '64
Dennis H. Hughes '64
John R. Jacobs '64
Patrick T. Jendro '64
Merlyn X. Jerzak '64
Joseph L. Killian, Jr. '64
Robert E. Klein '64
David R. Laurent '64
David J. Leither '64
William R. Lyke '64
John C. Lynch '64
James A. Meger '64
Kenneth M. Moog '64
Thomas F. Mosford '64
John M. Mulhall '64
John A. Normandin '64
Patrick L. Oberembt '64
Eldon A. O'Brien '64
Rev. Gerald Patnode, OSB '64
Robert J. Peifer, Jr. '64
Vern Pundsack '64
John A. Sandell '64
Mathias Sasgen, Jr. '64
John I. Schrunk '64
James D. Stolpa '64
Melvin E. Sunquist '64
Robert P. Tarbuck '64
Donald R. Tauer '64
Jerry J. Tierney '64
David A. Vessel '64
Edward L. Vessel '64
Thomas K. Waugh '64

1965

Robert J. Birk '65
Leon J. Blenkush '65
Raymond L. Breun '65
James F. Brum '65
Charles F. Burke '65
Bernard J. Cahill '65
Robert E. Carricaburu, Sr. '65
John C. Chenoweth '65
John M. Christopherson '65
Patrick T. Donohue '65
Joseph C. Drexel '65
Thomas J. Dunn '65
M. John Eiden '65
David Erceg '65
Thomas J. Fischer '65
Donald J. Fixel '65
Theodore E. Foss '65
Homer W. Fritz, Jr. '65
Sergio F. Gaitan '65
Edward J. Gavin '65
Edward M. Gobeil '65
John E. Goulet '65
Robert E. Griffin Jr '65
Ralph E. Gross '65
Michael J. Hayes '65
George J. Hennig '65
John M. Hickey '65
Daniel Hillen '65
James A. Kemmerling '65
John A. Korlath '65
Paul F. Labinski '65
Thomas M. Lauerman '65
Gregory J. Liemandt '65
Richard L. Logeais '65
Charles M. Malone '65
Stephen A. Markoe '65
Daniel P. Murphy '65
George L. Nelson '65
Rev. Victor Roberts, OSB '65
David Schaefer '65
Anthony P. Schmitt '65
David L. Schulte '65
Rev. Theodore T. Seneschal, OSB '65
Thomas P. Spies '65
Richard E. Stiedler '65
Peter J. Taufen '65
Henry W. Tschopp '65
Kenneth P. Vanhalbeck '65
George D. Welder '65
Kenneth L. Welle '65
Gary L. Winkler '65

1966

Charles R. Casey '66
Nicholas F. Christenson '66
Michael J. Conlon '66
George P. Cruikshank '66
Richard J. DeSanto '66
Edward A. Donatelle '66
Dennis J. Faulkner '66
Joseph F. Fischer '66
Thomas M. Foster '66
Paul D. Gallagher '66
Richard M. Hecomovich '66
Donald E. Hinz '66
Patrick W. Jacobs '66
Richard J. Kass '66
Donald P. Kirchoffner '66
John P. Konsbruck '66
Robert J. Kren '66
Gerald C. Langner '66
James E. Lidholm '66
Robert N. Nero '66
Thomas E. Nord '66
Thomas M. Radaich '66
Patrick F. Render '66
Emeraldo Rios '66
Lawrence S. Rooney '66
John M. Rossini '66
John Schneeweis '66
Dale J. Stein '66
Everett J. Sykora '66
Gary F. Toscana '66
Ronald F. Vesel '66
Theodore J. Vornbrock '66
Jeames A. Wagner '66
Richard L. Watson '66
Damian Yaskowich '66

1967

Mark C. Beringer '67
J. Peter Cary '67
Matthew C. Christensen '67
Michael W. Connolly '67
James F. Creech '67
Frederick J. Cremer '67
Joseph D. Delisi '67
James C. Donnelly '67
William M. Drahota '67
Stephen L. Glady '67
Denis F. Goblirsch '67
Norbert A. Greving '67
John R. Iten '67
William M. Kayser '67
Leo J. Lauerman Jr '67
Jerome A. McDonough '67
Michael F. Mitzel '67
Gregory R. Muller '67
Kenneth C. Nuzzo '67
Francis J. Paron '67
Stephan A. Pezalla, Jr. '67
Juan R. Robayo '67
Joseph Ruhland '67
Michael D. Ryan '67
Jon E. Schlough '67
Dennis J. Sharkey '67
Norbert O. Skarie '67
James A. Sommerness '67
Paul W. St. Anthony '67
Richard C. Stoffel '67
Richard P. Tuohy '67
David A. Voigt '67
Jeffrey L. Wagner '67
Norbert J. Wielenberg '67
Michael F. Williams '67
Jeffrey J. Wilson '67
Philip L. Zweifel '67

1968

Patrick G. Antrim '68
Michael T. Beauclair '68
Donald P. Braun '68
Bernard F. Brom '68
Michael H. Casey '68
Gary G. Cedarholm '68
Lawrence V. Charapata '68
Michael Christofilis '68
Kenneth Clinton '68
William G. Czerniak '68
Jerome E. Dreva '68
Frederick X. Fittin '68
Ronald J. Foss '68
Stephen J. Govern '68
David J. Griffin '68
Stephen J. Hartman '68
David A. Hegg '68
John L. Henderson '68
David L. Horky '68
Donald F. Johnson '68
James L. Kersey '68
Jeffrey C. Kiehn '68
Ronald J. Labiak '68
Emil J. Lycke '68
James F. Manthey '68
John M. McCarter '68
Russell J. Miller '68
Gregory J. Motl '68
Lon M. O'Rourke '68
Thomas B. Roering '68
Rev. Alan J. Steichen, OSB '68
Paul E. Stewart '68
William C. Tallman '68
James P. Voight '68
Jerome M. Weber '68

1969

James F. Atwood '69
John J. Bahnak, Jr. '69
John J. Bauernfeind, II '69
David W. Blenker '69
Dennis L. Briguet '69
J. Michael Collins '69
Thomas D. Connor '69
Timothy P. Derksen '69
Thomas A. Fournelle '69
Jeffrey E. Godfrey '69
Thomas P. Hamm '69
Philip J. Hartle '69
Thomas L. Hickey '69
Dominic Hillesheim '69
Nicholas Hydukovich '69
Steve Kaster '69
Benno R. Klotz '69
Peter C. Konsbruck '69
Keith M. Kubasch '69
Gregory R. Leopold '69
Miles W. Lord, Jr '69
Albert Marflak OSB '69
Robert J. McCarron '69
Michael T. McCormick '69
Dennis R. O'Kane '69
William G. Pollock '69
George A. Reasbeck '69
John E. Rieder '69
Patrick J. Riley '69
Thomas M. Rogers '69
John C. Sall '69
Frederick C. Schilplin '69
Daniel A. Schulte '69
Vincent A. Schultz '69
Paul J. Schumacher '69
John M. Schwinghammer '69
William Shaughnessy '69
Daniel C. Shimek '69
Michael M. Sologuk '69
A. L. Then '69
Daniel J. Thiegs '69
Paul B. Tibesar '69
Roger J. Wieser '69
Charles J. Williams, DDS '69

1970

Robert B. Anderson '70
Br. Linus Ascheman, OSB '70
Michael J. Bader '70
Russell W. Clepper '70
Michael G. Donovan '70
Stephen E. Dudley '70
Richard A. Dysart '70
William E. Edgley '70
William T. Farnan '70
Donald E. Ferber '70
Michael J. Ford '70
John J. Hanlon '70
Michael J. Howlett, Jr. '70
Richard L. Hullsiek '70
Aaron T. Jensen OSB '70
Robert J. Klein '70
John S. Laliberte '70
Gregory K. Larson '70
John F. Longtin '70
Edward P. Manning '70
Douglas J. Nohava '70
Jeffrey A. Pettit '70
Randy I. Prindle '70
Charles L. Rasmussen '70
James G. Reil '70
Robert V. Reker '70
Gaston J. Rheaume '70
Raymond D. Rossini '70
Grant C. Schampel '70
Mark G. Simons '70
John R. Teggatz '70
Peter J. Terry '70
John H. Tregilgas '70
Joel J. Turbak '70
Douglas R. Wood '70
Henry D. Wood '70
David J. Woodruff '70

1971

Michael J. Allen '71
Mark W. Atmore '71
Bruce R. Bahnak '71
Thomas I. Baron '71
Thomas R. Bates '71
Merle J. Baumhover '71
James B. Burrows '71
Armand P. Chicoine '71
Rev. Romaual Duscher, OSB '71
Antonio A. Gagnon '71
Br. Barry Gearman, OSB '71
Michael E. Grimes '71
Albert P. Hechtman, III '71
Thomas J. Henneberry '71
Gabriel Herbig '71
Norman B. Kemper '71
Mark W. Killian '71
Vern Kroening '71
Thomas R. Lippert '71
James W. Lorenz '71
Robert G. Millette '71
Kevin J. Murphy '71
Stephen B. Niezer '71
Rev. Michael O'Reilly, OSB '71
Br. Dietrich Reinhart, OSB '71
James R. Roden '71
Khalil Saad '71
Stephen J. Shellenberg '71
Anthony C. Strupeck '71
Frank A. Strupeck '71
William J. Terwedo '71

1972

Rev. Thomas P. Agar '72
Oscar R. Benson, III '72
Thomas M. Borgmann '72
Gregory J. Brick '72
Glen A. Budmayr '72
JAmes R. Carlson, Jr '72
Eugene K. Dingels '72
John F. Dwyer '72
William J. Finch '72
Gary V. Girard '72
Gregory Q. Greenheck '72
Thomas G. Grudnowski '72
Gregory T. Hencir '72
Thomas P. Hopkins '72
William S. Kartak '72
Nicholas J. Kroska '72
James S. Kruzich '72
Paul G. LaMarre '72
Michael R. Mach '72
James T. Malloy '72
John L. Maurer '72
Michael C. Meillier '72
Lawrence H. Milliman, Jr. '72
James J. Murphy '72
Richard W. Petterssen, Jr. '72
William Russ '72
Alphonse G. Simonett '72
Nicholas J. Spaeth '72
Harry T. Tschida '72

1973

Arnold P. Albrecht '73
Rodney C. Anderson '73
Sam E. Ardito '73
Michael J. Arend '73
David J. Bauch '73
Thomas J. Bondonna '73
William T. Borgmann '73
Lawrence G. Bredemus '73
Don R. Carlini '73
John C. Clark '73
William J. Collins '73
Joseph G. Demgen '73
Joseph A. Faust '73
Michael R. Flynn '73
Paul Fox '73
Dale J. Gengler '73
Mark Hirschey '73
Mark T. Hollenhorst '73
Peter J. Kaluza '73
Colin J. MacKenzie '73
Jerry L. Marcaccini '73
Gregory L. Mischke '73
Jeffrey P. Pyan '73
Thomas M. Sommerness '73
Keith C. Welch '73
Mark Wisniewski '73

1974

Anton Anthony '74
George R. Anton, III '74
Paschal Brisson '74
Warren M. Brown '74
Stephen C. Campbell '74
John G. Finn '74
Philip M. Gerber '74
Daniel A. Hartmann '74
Daniel C. Howley '74
Gregory B. Johnson '74
Alexander G. Karnavas '74
Michael J. Kopecky '74
David A. Krebs '74
Stephen J. Kreger '74
Stephen L. Nelson '74
Daniel W. Patterson '74
Robert Patterson '74
Thomas M. Pfannenstein '74
Damu Smith '74
James M. Soltys '74
John S. Suerth '74

1975

Francis G. Biagioli '75
Paul M. Brenk '75
Richard M. Briner '75
Patrick J. Connor '75
Ronald W. Frank '75
Paul W. Griswold '75
David G. Harrison '75
Brian T. Haws '75
Michael A. Heimann '75
Robert N. Jenkins '75
Thomas E. Johnson '75
William R. Kaufman '75
Leroy E. Koopmeiners '75
Richard L. Lindgren '75
Patrick W. Mackey '75
Michael C. McCarty '75
Robert J. Melcher '75
Thomas A. Murphy '75
Arvid O. Nybroten '75
Patrick Rodney '75
Peter L. Rothstein '75
Denis D. Schirmers '75

1976

Jeff G. Baltrusaitis '76
Gerald F. Colvin '76
Joseph R. Egan '76
Larry P. Forsythe '76
Robert C. Geisler, Jr. '76
Jerome V. Ginder '76
Marvin D. Hansom '76
Thomas G. Hesse '76
George M. Hovey '76
Michael J. Iten '76
Brian D. Krogh '76
Dennis J. Leisz '76
Steven A. Lundell '76
Ernest Manfredo '76
Raymond L. Muratori '76
James E. O'Gorman '76
Rev. Paul L. Schwietz, OSB '76
Joseph F. Smith '76
Daniel F. Welsh '76
Timothy D. Zachman '76
John J. Zorbas '76

1977

Allen D. Albee '77
Robert W. Auron '77
Steven A. Bruggeman '77
Paul W. Cleeremans '77
James DePauw '77
Timothy M. Fristrom '77
Michel W. Fuller '77
David F. Grant '77
Lawrence P. Gross '77
Stephen G. Happe '77
William J. Harren '77
Richard L. Marnach '77
Donald C. Merten '77
Rev. Raymond Otto, OSB '77
Gary C. Pauly '77
Joseph P. Pavkovich '77
Jerome R. Seitz '77
Robert P. Zachman '77

1978

Patrick D. Davis '78
Kevin R. DeVaan '78
Bruce Fenn '78
Peter H. Koop '78
Joseph J. Lenczewski '78
Michael T. Lilly '78
William Maki '78
Donald M. Matsen '78
Joseph G. Moran '78
Gregory J. Nowak '78
Bob A. Pazera '78
Joseph F. Pitzen '78
John J. Roberts '78
Michael J. Ryan '78
Brian H. Schmidt '78
Timothy A. Stovern '78
James A. Yurczyk, Jr. '78

1979

Richard F. Aplington '79
James M. Barbeau '79
John H. Broker '79
Jeffrey A. Ilstrup '79
William Knapp '79
Gregory T. Koenig '79
Leo P. McSherry '79
Byron P. Murphy '79
Richard J. Patrin '79
Edwin E. Reina '79
Michael N. Skahan, II '79
Douglas L. Swanson '79
Michael J. Voss '79

1980

Peter J. Betchwars '80
Richard D. Borg '80
Scott R. Dressen '80
Gerard F. Droege '80
Gregory J. Kelly '80
Matthew M. Mulready '80
Raymond C. Naylor '80
Ryan T. Perkins '80
Joseph A. Rogers '80
D. John Welna '80
Francis Winkels '80
Terrence J. Zweber '80

1981

Peter J. Adkins '81
Christopher P. Doyle '81
David W. Evans '81
Dennis R. Gardner '81
Stephen J. Goethke '81
Edward J. Graham '81
Paul G. Henley '81
Robert S. Juroszek '81
Kevin M. Justice '81
Wilbert A. Konz '81
Thomas A. Lenard '81
Thomas J. Linder '81
Mark D. Minnerath '81
James Pierce '81
Matthew J. Rheaume '81
Thomas O. Schaefer '81
Jon T. Schwarz '81
Frederick G. Sobota '81
Peter T. Wittrock '81
Kam C. Yang '81

1982

Robert C. Basten '82
Dale J. Beastrom '82
James M. Cole '82
Michael J. Flynn '82
James T. Hidding '82
Rev. Michael J. Mader, OSB '82
Scott J. Mason '82
Michael R. McKenzie '82
David J. Meyer '82
Stephen E. Zivkovich '82

1983

Mark A. Ahmann '83
Steven R. Brown '83
Thomas R. Byrne '83
Todd M. Gorecki '83
|John A. Huebsch '83
Patrick D. Hurley '83
Thomas M. Johnston '83
E. Robert Mendoza '83
Michael J. Selner, Jr. '83
Luke H. Terhaar '83
Wayne R. Torke '83
David P. Weill '83

1984

James J. Bang, Jr. '84
James T. Becker '84
Thomas J. Felmlee '84
James R. Goodman '84
Michael J. Hartmann '84
Michael K. Hickey '84
Rodney E. Johnson '84
Joseph P. Kessler '84
Jon E. Knuttila '84
Ronald Mulvany '84
Robert W. Nyvold, Jr. '84
Mark E. O'Boyle '84
Anthony E. Pilch, Jr. '84
Jay B. Schwarz '84
Gregory P. Trebtoske '84
Charles H. Turnquest '84

1985

Joseph A. Baker '85
Thomas E. Burnett, Jr. '85
James P. Dempsey '85
William A. Grones '85
Jerome P. Herrmann '85
Paul W. Kobi '85
Paul S. Labat '85
James C. Madigan '85
Angel E. Orellana '85
Mark T. Schueller '85
Daniel L. Schwartz '85
Steven J. Shaughnessy '85
Joel W. Smith '85
Paul C. St. Michel '85
Christopher V. Stuart '85
William J. Twohy '85

1986

Gervase S. Adderley '86
Mark A. Best '86
David J. Brandhagen '86
Todd B. Brown '86
Jeffrey C. Dahl '86
Stephen J. Freund '86
Karl C. Fruth '86
Scott W. Houle '86
David J. Kretsch '86
Terrence J. Rolando '86
Patrick B. Rooney '86
Christopher P. Setzer '86
Mark P. Vogt '86

1987

Ward F. Blaschko '87
David A. Boeser '87
Jonathan D. Cran '87
James E. Korby '87
Mark R. Kruger '87
Patrick J. Mooney '87
Tony M. Patz '87
Timothy P. Peden '87
Donald E. Pribyl '87
Gregory J. Wolf '87

1988

Thomas J. Anderson '88
T. Robin Ashwell '88
Todd R. Bloomquist '88
Robert D. Freeland '88
Kevin J. Kelly '88
Robert C. Kirchofer '88
Thomas J. LaValle '88
Paul D. Martin '88
John W. Meany '88
Scott L. Stammer '88
David C. Wright '88

1989

James J. Anderson '89
Shaun M. Collins '89
Daniel M. Hotz '89
Thomas C. Hughes '89
Robert L. Korta '89
Mark T. Moeller '89
Andrew P. Morsches '89
Michael R. Rayner '89
John C. Scott OSB '89
Ben Shorten '89
Michael J. Steinke '89
David J. Wieland '89
Michael R. York '89

1990

John P. Andrew '90
Timothy F. Belisle '90
Peter D. Fletcher '90
Nathan J. Lindsley '90
Steven M. Noack '90

1991

Christopher P. Agnew '91
Stephen P. Bevan '91
Harold G. Brouns '91
Craig D. Canedy '91
Craig J. Carufel '91
Christopher M. Casillas '91
Keith S. DeFries '91
Patrick J. Kennedy '91
Sean Korte '91
Benedict M. Marczak '91
Terrance L. Smith '91

1992

Gregory M. Carr '92
Joel T. Diem '92
Michael J. Gimse '92
Mitchell J. Kemling '92
Martin V. Nichols '92
Anthony F. Roemer '92

1993

Robert A. Hartz '93
Jerry L. Michael '93
Scott C. Moulzoff '93
Theodore L. Potthoff '93
Leonard O. Shoquist '93
Michael A. White '93

1994

Troy L. Blashack '94
Lawrence P. Fitzwater '94
Marcus P. Goda '94
Jeffrey M. Roach '94

1995

Patrick A. Lacy '95
John A. Mcpherson '95

1996

Mark J. Backes '96
Matthew M. Gaida '96
Christopher J. Hammer '96
Kenneth J. Michalak '96
Joseph E. Pilon '96
Jesse B. Rose '96
Nicholas J. Weber '96

1997

Antony B. Alcock '97
Timothy J. Beckmann '97
Andrew A. Carlson-Doom '97
Kevin A. Williams '97

1998

Michael R. Goff '98
Nathan C. Rasmussen '98
Jacob R. VanValkenburg '98
Bruce T. Walerius '98

1999

Matthew J. Haynes '99
Daniel K. Karson '99
Daniel C. Keogh '99
Jason J. Nordaune '99

2000

Samuel J. Keaveny '00

2001

Timothy J. Babineau '01
John P. Schockemoehl '01

2002

David M. Bauer '02
Peter Habenczius '02
Aaron L. Maus '02
Christopher Kenneth Reiland '02

2003

Shawn M. Garlinghouse '03
Christopher Paul Stephenson '03
Mark A. Westerhaus '03

2006

Eric F. Rego '06
Joseph C. Thomas '06

2007

Cody Jacob Brickell '07
Justin D. Winker '07

2008

Alette Prince Benson '08
Nicholas A. Rossini '08
Shea J. Stremcha '08

2009

Chistopher M. Hoffke '09

2012

Jeffrey D. Sass '12

2015

Adam T. Gott '15
Justin M. Lothert '15
Kory S. Poissant '15