Please update your web browser or disable Compatibility View.

Sigma Beta Delta Inductees 2016

Katherine Budin (senior, accounting, Burnsville, Minnesota)

Andrew Dehn (junior, accounting, Maple Grove, Minnesota)

Taylor DeMets (senior, global business leadership, Eden Prairie, Minnesota)

Jacob Dockendorf (senior, global business leadership, Champlin, Minnesota)

Michael Fadden (senior, global business leadership, New Prague, Minnesota)

Mack Farley (junior, accounting and economics, Lakeville, Minnesota)

Theresa Farrell (senior, global business leadership and peace studies, Rapid City, South Dakota)

Laura Finn (junior, global business leadership, Delano, Minnesota)

Maria Freking (senior, accounting, Arden Hills, Minnesota)

Amy Fursa (junior, accounting, Springfield, Missouri)

Genessis Lopez (senior, accounting, St. Joseph, Minnesota)

Chad Guennigsman (junior, accounting and economics, Howard Lake, Minnesota)

Matthew Hajostek (senior, accounting, Moorhead, Minnesota)

Carter Hanson (junior, global business leadership, Blue Earth, Minnesota)

Logan Hershey (senior, accounting, Maple Grove, Minnesota)

Kelly Husmann (junior, global business leadership, Sartell, Minnesota)

Kevin Keller (senior, accounting, Bismarck, North Dakota)

Benjamin Lahren (senior, accounting, Wausau, Wisconsin)

Sara Leifeld (junior, global business leadership, Hastings, Minnesota)

Hannah Lynch (junior, global business leadership, Sioux Falls, South Dakota)

Kailey McCoy (junior, accounting, Victoria, Minnesota)

Tyler Nelson (junior, accounting, Champlin, Minnesota)

Rachel Paulsen (junior, accounting, Sauk Rapids, Minnesota)

Eric Pelant (senior, global business leadership, Cold Spring, Minnesota)

Karen Pelletier (senior, global business leadership and mathematics, Princeton, Minnesota)

Andrew Peschel (junior, global business leadership, St. Cloud, Minnesota)

Mariah Rathmanner (junior, global business leadership, North Oaks, Minnesota)

Jackie Schoenecker (junior, accounting, New Prague, Minnesota)

Logan Schramel (junior, accounting, St. Cloud, Minnesota)

Nicholas Simon (senior, accounting, Sleepy Eye, Minnesota

Alison Stacken (junior, global business leadership and Hispanic Studies, Waconia, Minnesota)

Andrew Sweere (junior, accounting, Madison Lake, Minnesota)

Daniel Tripicchio (junior, accounting, Hudson, Wisconsin)

Joseph Twohy (senior, accounting, Roseville, Minnesota)

Paul Wageman (senior, accounting, Roseville, Minnesota)

Emma Weber (junior, accounting, St. Paul, Minnesota)